Why breasteeding in public is normal

Posted on

Є речі, які мали б розумітись само собою та не підлягатись обговоренню!
Але, на жаль, є теми, які завжди будуть розділяти людей на кілька таборів.

Такою темою для вічних суперечок стала тема грудного вигодовування малюків в публічних місцях.

І якщо ви зараз подумали “а в чому власне проблема?” – вітаємо, проблем у вас немає!

Проблеми очевидно є в людей, які думають що годувати малюків, для яких материнське молоко – є єдиною основною їжею в перший рік життя – зась, гріх, “сиди вдома”, “годуй в туалеті”, “навіщо мені це бачити?!” (навіть якщо нічого не видно)

Дуже прикро, що доводиться писати статті/пости/роз’яснення на цю тему і досі.

Як не парадоксально, але найбільше обурення та протест проти годування грудьми у громадських місцях виявляють саме жінки, які у більшості своїй також є мамами. Багато хто прирівнює годування маляти в публічному місці мало не до «акту ексгібіціонізму», аргументуючи це тим, що жінка виставляє груди задля власного задоволення.

Але спеціалісти пояснюють цю дивну на перший погляд закономірність елементарною розлюченістю деяких жінок на самих себе. Людина несвідомо починає критикувати те, що вона колись не могла собі дозволити, або через життєві обставини, або через власну невпевненість.

Агресія по відношенню до когось — це частіше за все спосіб врятуватися від власних переживань!

Багато хто із противників годування дітей грудьми у публічних місцях говорять, що – чому молоко не можна просто зцідити у пляшечку? Для чого використовувати груди, це ж інтимний орган? Але ці люди не розуміють, або ж просто відмовляються розуміти очевидні речі: по-перше, зціджене молоко втрачає поживні речовини (залежно від часу та умов зберігання), по-друге, швидко псується, а по-третє, доводилося чути від знайомих мам, що процедура ця(зцідження) нічого спільного із приємними відчуттями немає, і не всім дається легко. Крім того, тут варто зауважити ще один важливий аргумент, коли маля вередує — це не завжди означає, що воно голодне.

Материнські груди — це не тільки їжа, але й спосіб заспокоїти дитину і задовольнити її інші потреби, тому пристосуватися і погодувати малюка потрібно будь-де і у будь-якій ситуації.

Зараз є величезний вибір спеціального одягу та накидок для годування. У мам є можливість годувати дітей за “вимогою”, не оголяючись, і не бентежачи оточуючих.

Сьогодні годування грудьми в публічних місцях — це вже більше, ніж просто природна потреба. Це маніфест жінки-матері проти її “недієздатності” у післяпологовий період. Це прямий доказ того, що дитина може гармонічно доповнювати життя, а не “викрадати” його, змушуючи жінку відмовитися від усього заради материнства. І нам здається, що критикувати або шукати “порно-контексти” тут можуть лише ті люди, які застрягли в патріархальному світі, де жінка це виключно “хранителька вогнища”. Шкода лише, що вони не помітили, як усі навкруги вже почали користуватись електрикою ?

Джерело: https://elle.ua/otnosheniya/semya/grudne-goduvannya-v-publ-chnih-m-stsyah-prirodno-chi-nepristoyno/

preloader